Eba İle Süreçlerinizi Yönetin

eBA Doküman Yönetimi, eBA Capture ve eBA İş Akışı modülleri ile kurumda kağıtsız ofis dönüşümünü çok hızlı bir şekilde sağlayabilir, tüm iş süreçlerinizin ve kurumsal dokümanlarınızın elektronik ortamda paylaşılmasını ve takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Her geçen gün artan verilerinizin doğru analiz metotları ile yorumlandığında kurumunuzun stratejik kararlarını doğru bir biçimde almanıza risklerini daha iyi yönetmenize ve innovasyon yapmanıza imkan sağlayabiliyor.

Bu amaçla size en global çözümleri araştırarak ;

Veri Ambarı ve İş Zekası uygulamalarına yönelik veri modellerinin
-tasarımı,
-geliştirilmesi
-ve ilgili süreçlerin geliştirilip, desteklenmesi,

Şirket kaynak sistemlerinden ETL prosesleri kullanarak datayı kaynak sistemden veri ambarına transfer edilmesi,

Kurumunuzun ihtiyac duyduğu raporlarının hazırlanması.

 Şu an kullanılan global çözümler kurumunuza gereken desteği ve çözümleri size sağlayamayabilir. Sadece kurumunuza uygun çözümlerin geliştirilmesi konusunda sizin yanınızdayız.

*İhtiyaçlarınızın analiz ve projelendirilmesi.
*Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu size özel uygulamarın geliştirilmesi.
*Kurumunuz içinde çalışan sistemler arasında entegrasyonların geliştirilmesi.
*Uygulamaların eğitimi ve dokümantasyonun yapılması.

Türkiye’nin en büyük ve kurumsal firmalarında birden fazla projede, farklı sektörlerin iş çözümlerinde görev almış danışmanlarımız ile size ve firmanıza en iyi global çözümleri araştırarak sizlere sunmak için çalışmaktayız.

Kurumunuzun işleyişini hızlandırma,verimini ve iş gücüne değer katmak üzere teknolojinin getirdiğin tüm yenilikleri öğrenerek,geliştirerek daha kalıcı ve etkin çözümleri üretiyoruz.

Edindiğimiz tecrübeleri kullanarak, sizlere kaliteyle birlikte düşük maliyetlerle hizmet sunmak temel hedefimizdir. Ayrıca firmamız verdiği danışmanlık hizmeti ile sizi her zaman dinleyerek, size yeni çözümler sunmak için çalışmalar yapar. Bu çalışmalar doğrultusunda zaman içerisinde oluşabilecek iyi ya da kötü durumlar için ulaşabileceğiniz destek sistemi ile daima sizin yanınızda olduğunu hissettirir.

Referanslar

Kapat
Araç çubuğuna atla