[Sabit] Hoşgeldiniz !  

RSS

Herkese Merhaba

Yıllardır birçok şirkette İnsan Kaynakları konusunda çalışmalar yaptım, Bir çok eğitim faaliyetinde bulundum ve bir çok eğitime katıldım, hazırladığım eğitim programlarında sadece şu konu benim için önemli olmuştu; Bilgi

Gittiğim bütün eğitimlerde mevcut düzen tartışmaları, gereksiz mizah, gereksiz konular derken istediğim bir bilgiyi net alamadığımı düşünüp durdum. Sonuçta ne eğitimi olursa olsun maliyeti bir yana ayırdığınız vaktin çoğunun heba olması beni gerçekten üzdü. 

Eğitimci bence bir veya en fazla iki konuda uzmanlık edinmiş olmalı, bunun dışındaki eğitimciler uzman değil sadece para kazanmak için bu işe girmiş kişiler gibi göründüler her zaman.

Sonuç olarak eğitimlerde ve internette hep gereksiz veya aynı boş formlar, bilgiler vs. ki mesleğe ilk başladığım yıllarda sgk işe giriş işlemleri ile ilgili bir çok kişi bulmak zorunda kaldım ki düşünün iş analizi, iş değerlemesi, performans değerlendirme gibi işlemlerde neler çektim. 

Türkiye' de İnsan Kaynakları konusunda bilgi paylaşımı çok zor, doğru dürüst bir bilgi alacağımız site yok, kişi yok amacıyla bu siteyi kurma kararı aldım. 

Sitemizin sloganında da belirtildiği gibi bilgi paylaştıkça çoğalır, yıllar boyunca edindiğim bilgileri genç arkadaşlarımıza çekinmeden aktarmayı amaçlıyorum. 

Elimden geldiği kadar bilgi ve belgeleri kullanımınıza sundum ve vakit buldukça sunmaya devam ediyorum, belgelerin kullanımı, işlemler vb. ile ilgili yetersiz kısımlar her zaman olabilir. 

Forumlarda istediğiniz konularda soru sorabilir paylaşım yapabilirsiniz.

Düzenleme6 ay  önce

Share:
Kapat
Araç çubuğuna atla

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol