Disiplin Tutanakları

Uyarılara Rağmen Özensiz Çalışma Tutanak

İşini Uyarılara Rağmen Eksik, Kötü veya Yetersiz Olarak Yerine Getirmek Nedeniyle Hizmet Akdinin Feshi

 

 

Sayın İsmet S

Adres :    
Konu : İşinizi uyarılara rağmen eksik, kötü veya yetersiz olarak ye­rine getirmenizden dolayı hizmet akdinizin feshi hakkında.  

                                                                                                                                         ../../..

1 Ocak 2007 tarihinden beri çalışmakta olduğunuz işyerimizdeki veriminiz son aylarda düşmüş olup, işinizi beklenilen kalitenin al­tında ve eksik olarak yerine getirmektesiniz.

İşinizin gerekleri ve sizden beklenen iş kalitesinin ne olduğu konusunda tarafınıza 15 Ni­san 2008 ve 20 Mayıs 2008 tarihlerinde verilen iki yazılı ihtara rağ­men, sizden beklenilen performansı göstermemektesiniz. 29 Mayıs 2008 tarihli savunmanızda da performansınızın düşüklüğünün nedenine ilişkin olarak yeterli bir açıklama getiremediniz.

Diğer çalışanları göz önünde bulundurarak, gösterdiğiniz düşük per­formansı ve işinizi eksik ve yetersiz olarak yerine getirmeniz nedeniyle şirketteki görevinizi yerine getirmeden çalışmanızı şirkette verimsizliği ortaya çıkarmaktadır. Bu şekilde çalışmanız kabul etmemiz mümkün olmadığı için eğitimler ile desteklenmenize rağmen gelişme göstermediğiniz görülmektedir.

Bu nedenle, hizmet akdinizin 4857 sayı­lı iş Kanununun 17 ve 18 maddeleri uyarınca, yasal haklarınız ödenmek suretiyle, 30 Haziran 2008 tarihi itibariyle sona erdirilmesi­ne karar verilmiştir.

Durumu bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

 

İşveren veya yetkili amir imzası

UYARILARA RAĞMEN ÖZENSİZ ÇALIŞMA TUTANAK Word İNDİR

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 3 =

Kapat
Araç çubuğuna atla